Szanowni Przedstawiciele mediów,

Z wielką radością ogłaszamy rozpoczęcie procesu akredytacyjnego na prestiżowy turniej tenisowy ATP Challenger Invest in Szczecin Open. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-17 września na kortach przy al. Wojska Polskiego 127 w Szczecinie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współtworzenia trzydziestej edycji najstarszego i największego wydarzenia tenisowego w Polsce. To doskonała okazja do obserwowania dynamicznych zmagań na korcie oraz relacjonowania emocjonujących momentów, które na pewno czekają nas w trakcie tej niezwykłej imprezy.

Proszę o dokonanie zgłoszenia akredytacyjnego poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod poniższym linkiem:

Termin zgłoszeń upływa 10 września.

Po tym terminie formularz zgłoszeniowy przestanie być aktywny, a możliwość ubiegania się o akredytację zostanie zamknięta. Zachęcamy więc do wypełnienia formularza już teraz, abyśmy mogli przygotować dla Państwa odpowiednie warunki pracy na miejscu.

Akredytacja zostanie przyznana po wypełnieniu formularza i otrzymaniu mailowego potwierdzenia uczestnictwa. W przypadku ewentualnych odmów akredytacyjnych, zostaniecie Państwo wcześniej poinformowani, abyście mogli odpowiednio zaplanować swoją obecność na turnieju.

W sprawach organizacyjnych oraz dodatkowych potrzeb (np. zapotrzebowania na zakwaterowanie) prosimy o kontakt pod adresem: media@szczecinopen.pl

Dziękujemy za zainteresowanie i już teraz serdecznie witamy Państwa na szczecińskich kortach!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ!