Tennis Music Garden!

Już niedługo miłośnicy muzyki i wyjątkowej atmosfery będą mieli okazję doświadczyć niezapomnianych chwil podczas wyjątkowego wydarzenia – Tennis Music Garden w Szczecinie. To niepowtarzalne połączenie świetnej muzyki, kultury i sportu odbędzie się w pięknych i nietypowych plenerowych okolicznościach kortów tenisowych podczas największego męskiego turnieju tenisowego w Polsce, Invest in Szczecin Open

Data: 11-18.09.2023

Miejsce: Korty Tenisowe przy al. Wojska Polskiego 127

Czego możesz się spodziewać? W trakcie tego niezwykłego festiwalu będziesz miał/a okazję zanurzyć się w magicznej atmosferze, która łączy światy muzyki i sportu. To wyjątkowe wydarzenie pozwoli Ci nie tylko delektować się niesamowitymi dźwiękami, ale także podziwiać widowisko sportowe na najwyższym poziomie. Przygotuj się na niezapomniane emocje!

Gwiazdy muzyczne: Na scenie festiwalu zobaczymy i usłyszymy artystów z różnych gatunków muzycznych. Ich energetyczne występy sprawią, że nie będziesz mógł oderwać się od parkietu!

Atrakcje: Nie tylko muzyka będzie gwiazdą tego festiwalu! Przygotowaliśmy dla Ciebie również liczne atrakcje towarzyszące, które umilą Ci czas między koncertami. Strefa gastronomiczna z różnorodnymi przysmakami, bary oraz strefy relaksu – wszystko po to, byś mógł/mogła maksymalnie cieszyć się tym wyjątkowym wydarzeniem.

Bilety: Bilety na Festiwal Muzyczny na Kortach Tenisowych w Szczecinie są BEZPŁATNE! Wejście na teren możliwe będzie od godziny 21.

Jeśli kochasz muzykę i chcesz poczuć wyjątkową atmosferę festiwalu, nie możesz przegapić tego wydarzenia! Dołącz do nas na Kortach Tenisowych w Szczecinie i wspólnie stwórzmy niezapomniane chwile, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Zapraszamy serdecznie!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ!